Rękawice Reusch Serathor S1 Roll Finger Junior 3772217

85,00 zł
Brutto
3772217
1 Przedmiot

Szczegółowe referencje

Rozmiar rękawic
Kolor rękawic
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Regulamin

S1 Super Soft – pianka lateksowa zalecana do gry na naturalnej nawierzchni trawiastej, która poprzez swoją bardzo miękką strukturę zapewnia pewny chwyt, posiada wysokie właściwości tłumiące oraz cechuje się wysoką odpornością na ścieranie.

Roll Finger – ergonomiczny krój z pianką całkowicie otaczającą palce, który pozwala na odpowiednie dopasowanie rękawicy do anatomii dłoni. Pianka zachodząca na mały palec zwiększa także jej powierzchnię chwytną.

Wrist Bandage Full Strap – zapięcie z elastycznym bandażem, które daje optymalne dopasowanie oraz dodatkowe wsparcie i ochronę nadgarstka.

3D Thumb Crotch TM – nowo zaprojektowana konstrukcja kciuka odchudzona z ilości szwów znajdujących się między nim, a palcem wskazującym, co poprawia elastyczność oraz wentylację.

Rolled Thumb TM – przedłużenie powierzchni pianki po wewnętrznej stronie kciuka, co daje większą funkcjonalność oraz powiększony kciuk kształcie 3D.

Produkty powiązane

Rękawice Reusch Prisma SG...
0 Review(s) 
Ostatnie sztuki w magazynie
Cena 99,00 zł

Chwytna część rękawicy stanowi perfekcyjna pianka z gładką powierzchnią dla początkujących bramkarzy, którą zrobiono z mieszanki naturalnego i syntetycznego lateksu. Zastosowano w nich także Expanse Cut, czyli krój najbardziej znany z zewnętrznych szwów oraz szerszych końcówek palców, które odpowiadają za zwiększenie powierzchni chwytnej rękawicy, dzięki czemu łapanie piłki staje się dużo łatwiejsze.

Charakterystycznym elementem tego modelu jest Reusch Finger Support™, czyli „lżejsza” technologia ochrony palców. Konstrukcja ta zamocowana jest na stałe i w znacznym stopniu zwiększa stabilizację palców, z kolei optymalne dopasowanie oraz dodatkowe wsparcie i ochronę nadgarstka daje zapięcie z elastycznym bandażem.