Rękawice Reusch Serathor Prime S1 Roll Finger 3770237

145,00 zł
Brutto
3770237
2 Przedmioty

Szczegółowe referencje

Rozmiar rękawic
Kolor rękawic
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Regulamin

Prezentujemy nowoczesne i zaawansowane technologicznie rękawice Serathor Prime S1 Roll Finger wyprodukowane przez firmę Reusch, która od wielu lat plasuje się w światowej czołówce producentów sprzętu dla golkiperów.

Aby zapewnić bramkarzom sprzęt najwyższej jakości, producent w modelu tym zastosował szereg innowacyjnych rozwiązań takich jak:

S1 Super Soft – pianka lateksowa zalecana do gry na naturalnej nawierzchni trawiastej, która poprzez swoją bardzo miękką strukturę zapewnia pewny chwyt, posiada wysokie właściwości tłumiące oraz cechuje się wysoką odpornością na ścieranie.

Roll Finger – ergonomiczny krój z pianką całkowicie otaczającą palce, który pozwala na odpowiednie dopasowanie rękawicy do anatomii dłoni. Pianka zachodząca na mały palec zwiększa także jej powierzchnię chwytną.

Wrist Bandage Full Strap – zapięcie z elastycznym bandażem, które daje optymalne dopasowanie oraz dodatkowe wsparcie i ochronę nadgarstka.

3D Thumb Crotch TM – nowo zaprojektowana konstrukcja kciuka odchudzona z ilości szwów znajdujących się między nim, a palcem wskazującym, co poprawia elastyczność oraz wentylację.

Rolled Thumb TM – przedłużenie powierzchni pianki po wewnętrznej stronie kciuka, co daje większą funkcjonalność oraz powiększony kciuk kształcie 3D.